На Донбасі знайшли зброю, викрадену в Криму в 2014 році (фото)

Співробітники Служби безпеки України виявили в Луганській області схрон зі зброєю, викраденою в 2014 році з частини ЗCУ в АР Крим. Про це повідомляє прес-служба СБУ.

"Зі схованки, прихованої в лісосмузі поблизу одного з населених пунктів Новопсковського району, оперативники вилучили протитанковий гранатомет РПГ-22, дві осколкові гранати РГ-42, два автомати АК-74 і велику кількість патронів різного калібру", - сказано в повідомленні.

Як зазначається, схрон ще в 2014 році облаштував учасник одного з незаконних збройних формувань так званої "ЛНР". Сепаратист мав подвійне громадянство України і РФ і в той час жив на Луганщині.

Він контактував із представниками російських спецслужб і, ймовірно, був причетний до підриву моста в селі Підгорівка Старобільського району.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
19:00Труп розкладався 4 роки: у Києві в квартирі знайшли муміфіковане тіло
15:37Домагався з 4-річного віку: у Луцьку затримали педофіла-поліцейського з Іспанії, який мучив 6 дітей і всю родину
17:52На снігу багато крові: на Київщині пес пошматував 8-річного хлопчика на дитячому майданчику (фото, відео)
16:59На Полтавщині від отруєння невідомою речовиною померло троє людей
15:18У Луцьку помер 2-річний хлопчик, який випив алкоголь замість дитячого харчування

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО