На Донеччині матір знайшла зарізаним 42-річного сина (відео)

Напередодні у приватному будинку одного із смт. Донецької області матір знайшла вбитим свого 42-річного сина. На тілі загиблого були наявні ножові поранення, а також гематоми. Про це повідомляє Департамент карного розшуку Нацполіції.

Оперативниками та слідчими відділення поліції № 1 Покровського РУП ГУНП в Донецькій області проведено ряд слідчих дій та оперативно-розшукових заходів і встановлено, що до вбивства чоловіка причетний його 34-річний товариш «по чарці».

Затриманий зловмисник має декілька версій подій, яка із них дійсно правдива - встановлять слідчі під час досудового слідства.

Наразі чоловіку вже повідомлено про підозру та обрано міру запобіжного заходу - тримання під вартою.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
19:00Труп розкладався 4 роки: у Києві в квартирі знайшли муміфіковане тіло
15:37Домагався з 4-річного віку: у Луцьку затримали педофіла-поліцейського з Іспанії, який мучив 6 дітей і всю родину
17:52На снігу багато крові: на Київщині пес пошматував 8-річного хлопчика на дитячому майданчику (фото, відео)
16:59На Полтавщині від отруєння невідомою речовиною померло троє людей
15:18У Луцьку помер 2-річний хлопчик, який випив алкоголь замість дитячого харчування

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО