На Франківщині загинула жінка, яка в момент ДТП стояла на тротуарі (фото)

Поліція Івано-Франківщини встановлює обставини смертельної аварії, внаслідок якої загинула жінка-пішохід. Про це повідомляє пресслужба установи.

Прикарпатські правоохоронці розслідують дорожньо-транспортну пригоду, в якій зіткнулися два транспортні засоби. В результаті аварії загинула пішохід. За фактом автопригоди слідчі розпочали кримінальне провадження та з'ясовуються всі обставини.

Дорожньо-транспортна пригода трапилася 28 грудня близько 11 години в селі Татарів, Яремчанської міської ради.

Правоохоронці попередньо встановили, що водій автомобіля «Лексус», рухаючись автодорогою сполученням «Мукачево-Львів» в напрямку с. Микуличин, перетнув суцільну лінію дорожньої розмітки та здійснював поворот ліворуч для заїзду на територію АЗС. А позаду нього в тому ж напрямку рухався водій автомобіля «Субару», якийсь здійснював обгін транспортних засобів. В результаті порушень відбулося зіткнення автомобілів.

Під час зіткнення «Субару» відкинуло на тротуарну доріжку, де він вчинив наїзд на жінку-пішохода, яка стояла на тротуарі.

В результаті аварії 56-річна мешканка Ворохти померла до приїзду медиків.

У результаті ДТП 37-річного водія та 30-річну пасажирку «Субару», мешканців Києва, доставлено до лікувального закладу.

У водіїв взято кров на стан алкогольного сп’яніння.

За фактом порушення правил безпеки дорожнього руху слідчі розпочали кримінальне провадження за ч. 2 ст. 286 Кримінального кодексу України.

Поліцейські встановлюють всі обставини автопригоди. В ході досудового розслідування буде призначено ряд експертиз.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
12:40На Буковині батько кинувся рятувати двох синів, які тонули: тіла всіх трьох знайшли в Дністрі (фото)
20:00На Одещині біля річки у зашморгу знайшли 17-річну дівчину
19:07У Бучі ґвалтівник заліз до 8-річної дівчинки через вікно, розірвавши москітну сітку
17:00У Кам'янському мати прикувала 7-річного сина до батареї: хлопчик провів на ланцюгу майже добу
18:53На Харківщині 19-річний хлопець​ ️зґвалтував 13-річну падчерку рідного дядька

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО