На хабарі погорів депутат Чернівецької міської ради

15-11-17 14:45
Канал 24

У вівторок, 14 листопада, у Чернівцях правоохоронці спіймали на отриманні хабара та затримали депутата міської ради. Він вимагав та отримав від правопорушника через посередника 1200 доларів.

Про це повідомляє прес-служба поліції Чернівецької області.

Як з’ясували правоохоронці, депутат вимагав хабар від місцевих жителів за вирішення питання щодо надання в оренду комунального майна.

Так, у середу було затримано депутата та посередника під час отримання другої частини неправомірної вигоди – 600 доларів. Крім того, правоохоронці задокументували також і факт отримання першої частини хабара, а саме 600 доларів, які фігуранти отримали за сприяння у перемозі в конкурсі щодо оренди комунального майна.

Зазначимо, що затриманому загрожує ув’язнення строком від 3 до 8 років із конфіскацією майна за статтею "Зловживання впливом".

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
08:37Мешканці київської багатоповерхівки залишилися без гарячої води та опалення через відмову «Ковальської» погодити договір нового ОСББ із «Нафтогазом»
13:37Хід українця Ігоря Самуненкова визнали найблискучішим на Titled Tuesday
12:40На Буковині батько кинувся рятувати двох синів, які тонули: тіла всіх трьох знайшли в Дністрі (фото)
20:00На Одещині біля річки у зашморгу знайшли 17-річну дівчину
19:07У Бучі ґвалтівник заліз до 8-річної дівчинки через вікно, розірвавши москітну сітку

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО