На Харківщині чоловік до напів смерті побив співмешканця своєї колишньої дружини

Через ревнощі до колишньої дружини зловмисник ледь не до смерті побив співмешканця жінки. Постраждалого у тяжкому стані госпіталізували до лікарні. Про це повідомили у поліції Харківської області.

У жовтні 38-річний мешканець Харкова завітав до помешкання своєї колишньої дружини в одному із населених пунктів Зміївщини і виявив там свого знайомого. Між чоловіками виникла сварка, в ході якої підозрюваний завдав численні удари по обличчю та голові співмешканцю жінки. Потерпілий впав на підлогу та втратив свідомість. Його життя врятували медики, які вчасно надали допомогу.

Слідчими відділу поліції № 2 Чугуївського РУП ГУНП в Харківській області зловмиснику повідомлено про підозру, за який законом передбачено покарання у виді позбавлення волі до 8 років.

Підозрюваному обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
19:00На Вінниччині вітчим зґвалтував 13-річну дівчинку, поки її матір була на пологах у лікарні
15:25За руку та ногу: у дитбудинку на Кіровоградщині дівчинку з синдром Дауна прикували ланцюгами до ліжка (фото)
23:30Українські акробати зірвалися з висоти під час шоу в Німеччині
23:22У Харківському районі легковик зіткнувся з автобусом: 18 поранених (фото)
14:29На нозі майже не було плоті та виднілася кістка: у Кривому Розі знайшли рештки зниклої жінки у шафі в очереті (фото)

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО