На Харківщині невідомі в масках пограбували ювелірний

Подія сталася у селищі Донець Балаклійського району. Про це повідомляє Відділ комунікації поліції Харківської області

Близько 16.30 троє невідомих у масках увірвалися до крамниці та під загрозою застосування предмета, схожого на пістолет, заволоділи грошима на суму близько 17 тисяч гривень та ювелірними виробами

Для розкриття зухвалого злочину поліцейські здійснили комплекс оперативних розшукових дій. Завдяки вжитим заходам вони затримали в Одеській області двох осіб, причетних до скоєння кримінального правопорушення. Ними виявились 35-річний мешканець селища Донець Балаклійського району та 30-річний громадянин Грузії.

Як розповів т.в.о. начальника Балаклійського відділу поліції Дмитро Страхов, затримані визнали свою вину. Під час допиту вони зізналися, що злочин готували ретельно, для чого розробили детальний план. Викрадене майно злодії розподілили між собою

Наразі вказані особи знаходяться під вартою. Їм повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 4 ст. 187 (розбій) Кримінального кодексу України. Затриманим загрожує до п'ятнадцяти років тюремного ув’язнення із конфіскацією майна.

Зараз поліцейськими вживаються усі необхідні заходи для затримання третього співучасника злочину

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
19:00Труп розкладався 4 роки: у Києві в квартирі знайшли муміфіковане тіло
15:37Домагався з 4-річного віку: у Луцьку затримали педофіла-поліцейського з Іспанії, який мучив 6 дітей і всю родину
17:52На снігу багато крові: на Київщині пес пошматував 8-річного хлопчика на дитячому майданчику (фото, відео)
16:59На Полтавщині від отруєння невідомою речовиною померло троє людей
15:18У Луцьку помер 2-річний хлопчик, який випив алкоголь замість дитячого харчування

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО