На Харківщині однорічну дитину отруїли нітратами

03-04-19 16:15
Fakty.ua

В смт Прудянка Дергачівського району Харківської області дитина віком 1 рік і 2 місяці отруїлася нітратами, які містилися у воді з колодязя.

Її госпіталізували у важкому стані до відділення анестезіології та інтенсивної терапії.

Мати дитини знала, що вміст нітратів у воді власного колодязя перевищував норму в 1,3 рази, але давала дитині пити фасовану воду. Їжу готувала на воді з іншого колодязя, де, за словами місцевих жителів, була хороша вода.

Дослідження, які провели фахівці обласного лабораторного центру, показали, що в цьому колодязі вміст нітратів у воді у 8,3 рази перевищує гігієнічний норматив.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
19:00Подружжя пригостило вагітну жінку отруєною наркотиком лазаньєю, у неї стався викидень
18:00Це вже 7-ма дитина в сім’ї: на Львівщині матір довела 2-місячну доньку до бронхіта, пневмонії та дихальної недостатності
17:00У Таїровому знайшли мертвою 20-річну дівчину, юнака у тяжкому стані ушпиталили
09:42Дрон-пікнік у парку «Муромець»: військові роботи катали дітей та знайомили киян із технологіями ЗСУ
21:00Дівчині, яка пережила групове зґвалтування та спробу самогубства, провели евтаназію

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО