На Харківщині підірвали і пограбували банкомат

У Харківській області в ніч на 10 травня невідомі підірвали банкомат в селищі Слобожанське Зміївського району. Про це повідомили в прес-службі обласного управління Нацполіціі.

"Внаслідок події ніхто з громадян не постраждав. Сума збитку, нанесеного банківській установі, встановлюється", – йдеться в повідомленні.

Як з'ясували правоохоронці, вибух саморобного пристрою, сполученого з детонатором типу УЗРГМ (уніфікований запал ручної гранати), стався всередині банкомату. Вибухівку привели в дію дистанційно – з використанням велосипедного троса.

Інформація про подію внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань за статтею "крадіжка". Винуватцям загрожує до восьми років в'язниці.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
19:00Труп розкладався 4 роки: у Києві в квартирі знайшли муміфіковане тіло
15:37Домагався з 4-річного віку: у Луцьку затримали педофіла-поліцейського з Іспанії, який мучив 6 дітей і всю родину
17:52На снігу багато крові: на Київщині пес пошматував 8-річного хлопчика на дитячому майданчику (фото, відео)
16:59На Полтавщині від отруєння невідомою речовиною померло троє людей
15:18У Луцьку помер 2-річний хлопчик, який випив алкоголь замість дитячого харчування

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО