На Харківщині у двох військових знайшли кір

30-11-18 12:59
Depo

У Чугуївському районі Харківщини кір діагностували у двох військовослужбовців з Львівської області

За даними лікарів, кір діагностували у двох військовослужбовців, які прибули в 92-у окрему механізовану бригаду, що дислокується у Харківській області, з Львівської області.

Всім військовим, які були у контакті із захворілими, а це 50 осіб, 24 листопада була в терміновому порядку проведена вакцинація.

"Оскільки у військовій частині вакцини в наявності не було, необхідні дози для військовослужбовців надав Чугуївський міський центр первинної медико-санітарної допомоги", - сказано у повідомленні

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
21:51На Київщині п'яний військовий розстріляв жінку та товариша по службі, ще одного тяжко поранив
21:39Дитина ледь не згоріла в пожежі, яку сама влаштувала на Вінниччині
19:00На Кіровоградщині 16-річну дівчинку намагалися зґвалтувати, а потім убили і скинули в колодязь
17:50На Чернігівщині третю добу шукають 17-річного випускника: підозрюють суїцид (відео)
17:00Спалахнув миттєво, наче сірник: на Закарпатті 8-річний хлопчик сильно обгорів під час спалювання сміття

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО