На Харківщині у каналізаційній ямі приватного будинку виявили скелетований труп людини

У місті Вовчанськ Харківської області в каналізаційні ямі виявлено труп людини. Про це повідомили правоохоронці.

Скелетований труп невстановленою особи був виявлений на глибині трохи більше метру, прикритий ковдрою. Рештки були виявлені під час ремонту каналізаційної ями приватного житлового будинку.

Відомо, що будинок був проданий теперішнім господарям близько чотирьох років тому. Скільки рештки пролежали у ямі встановить експертиза.

Поліція розпочала досудове розслідування за ст. 115 КК України (умисне вбивство).

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
19:00На Вінниччині вітчим зґвалтував 13-річну дівчинку, поки її матір була на пологах у лікарні
15:25За руку та ногу: у дитбудинку на Кіровоградщині дівчинку з синдром Дауна прикували ланцюгами до ліжка (фото)
23:30Українські акробати зірвалися з висоти під час шоу в Німеччині
23:22У Харківському районі легковик зіткнувся з автобусом: 18 поранених (фото)
14:29На нозі майже не було плоті та виднілася кістка: у Кривому Розі знайшли рештки зниклої жінки у шафі в очереті (фото)

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО