На Харківщині військовий автомобіль потрапив в ДТП: є постраждалий

У місті Ізюм Харківської області військова вантажівка "МАЗ" в'їхала в інший автомобіль і врізалася в дерево. Про це повідомили в прес-службі поліції області.

ДТП сталася 3 жовтня перед пішохідним переходом в місті. Як з'ясувалося, військовий автомобіль "МАЗ" в складі колони їхав в сторону Харкова. Причиною ДТП стало те, що автомобіль, який їхав попереду, різко загальмував. Через це "МАЗ" спочатку в'їхав в нього, а потім з'їхав на узбіччя, де і зіткнувся з деревом.

В результаті аварії постраждав водій вантажівки. 22-річного чоловіка госпіталізували в місцеву лікарню з переломом ноги.

"Інформація внесена до журналу єдиного обліку правопорушень. Вирішується питання про кваліфікацію події за Кримінальним кодексом України", – відзначили в поліції.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
20:35В Ірпені сварка між сестрою та братом завершилась убивством
19:59На Тернопільщині матір виколола око 3-річному синові заради соцвиплат, хлопчик осліп
19:52Тепловоз протаранив позашляховик на Буковині, водій загинув (фото)
22:13В Одесі зґвалтували та закопали у снігу жінку
21:46У Львові трамвай відрізав дві ноги чоловікові (фото)

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО