На Харківщині водій вантажівки наїхав на поліцейського

У Харківській області 29-річного поліцейського госпіталізували до лікарні через наїзд вантажівки. Про це повідомляє відділ комунікації ГУНП в області.

"Повідомлення про подію на стаціонарному посту "Пісочин" надійшло до поліції 24 липня о 08:40. Попередньо з’ясовано, що водій вантажівки "МАЗ" здійснював зупинку на вимогу інспектора поліції, та, паркуючись на узбіччі, не помітив його та скоїв наїзд. В результаті, 29-річний інспектор Управління патрульної поліції Харківської області отримав травму ноги та доставлений до лікарні у Харкові", - сказано у повідомленні.

Зазначається, що інформація зареєстрована у Єдиному обліку заяв і повідомлень Люботинського відділення поліції. У подальшому зібрані матеріали будуть направлені до ДБР для вирішення питання про внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
20:23Ікспарк відкрив ПУНКТ та ЛАЗНЮ НЕЗЛАМНОСТІ для киян
13:02У Києві акушер-гінеколог вбила породілля, а немовля народилося мертвим
11:59У Львові жінка дуже жорстоко вбила безхатченка
23:59На Сумщині дідусь упродовж 5 років ґвалтував малолітню онуку: вперше це сталось, коли їй було 9 років
14:37Маска, каска, ніж: 9-класник, який напав з ножем на школу у Києві, працював на ФСБ (фото, відео)

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО