На Херсонщині коп погорів на допомозі тирану

12-01-17 13:53
СЕГОДНЯ

У Херсонській області на хабарі викрито співробітника Чаплинського відділення поліції. Про це повідомляє Військова прокуратура Південного регіону.

За даними відомства, правоохоронець запросив 4000 гривень за непритягнення до відповідальності чоловіка, якого звинуватила в насильстві дружина.

"Безпосередньо під час отримання другої частини обумовленої суми "жалісливого" поліцейського затримали. Проводяться першочергові слідчі дії для отримання додаткових доказів вчинення злочину", – відзначили в прокуратурі.

Зараз вирішується питання про обрання запобіжного заходу і накладення арешту на вилучене майно.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
20:17Ревнивець на Вінниччині влаштував колишній страшну ДТП, коли вона відвозила 3 дітей до школи (фото)
16:2211-річна дівчинка зістрибнула з даху 17-поверхового будинку в Одесі і розбилась на смерть
19:00У Києві педофіл-гей напоїв горілкою до безпорадного стану двох підлітків і зґвалтував
18:21Людині відірвало голову, інша висить на паркані: у Києві авто влетіло в підземку і розчавило багато пішоходів (відео)
16:57У Дніпрі жінка викинулась з даху будинку і розбилась на смерть (фото)

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО