На Херсонщині школярка наковталася пігулок через булінг

У Херсонській області троє хлопців довели 14-річну дівчинку до суїциду. Протягом року старшокласники без причини принижували школярку. На щастя, її вчасно доставили в лікарню і врятували. Про це повідомляє пресслужба Нацполіції.

Жертвою буллінгу стала учениця 8 класу інтернату з Бериславського району. Учениця відмовилася ходити на навчання і наковталася таблеток.

Вона розповіла, що троє хлопців цілий рік психологічно принижували і висловлювалися на її адресу нецензурною лайкою. Це підтвердили і батьки дівчинки.

Школярка поки навчається вдома дистанційно. Її батьки вирішуватимуть, чи залишати дочку в цьому закладі.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
17:00Спалахнув миттєво, наче сірник: на Закарпатті 8-річний хлопчик сильно обгорів під час спалювання сміття
14:54На Львівщині чоловіка жорстоко вбили каменем по голові
19:00У Дніпрі маніяк зв'язав і зґвалтував 11-річного хлопчика, а потім задушив його
17:58На Миколаївщині позашляховик злетів з моста у водойму і потонув: у авто було 5 дітей (фото)
21:24Зняла на відео: на Вінниччині 82-річний педофіл зґвалтував 10-річну дівчинку

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО