На Івано-Франківщині мати зарізала новонародженого сина (відео)

Подія трапилась, сьогодні, 15 жовтня. Зранку до Богородчанського відділення поліції зателефонувала жителька одного із сіл району та повідомила про те, що вона вбила свою новонароджену дитину. Про це повідомляє поліція Івано-Франківщини

Прибувши на місце події, правоохоронцями було встановлено, що жінка народила хлопчика на території свого домоволодіння. Після чого, взяла до рук ножа та нанесла немовляті близько чотирьох ударів в область шиї, що спричинило смерть.

Наразі жінку затримано в порядку ст. 208 КПК України, вирішується питання про оголошення їй підозри у вчиненні злочину та обрання міри запобіжного заходу-тримання під вартою.

За цим фактом поліцією розпочато кримінальне провадження відповідно до ст. 117 КК України (умисне вбивство матір'ю своєї новонародженої дитини). Наразі тримають слідчі дії.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
20:00Чоловік, який зґвалтував та відгамселив рідну матір, пішов на війну
18:30У Луцьку чоловік написав передсмертну записку і скоїв самогубство (відео)
17:35У популярному дитячому центрі розваг у Львові сталося масове отруєння
18:13На Хмельниччині 10-річний хлопчик загинув через вибух гранати
16:30У Чернігові жінка померла після косметологічної процедури

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО