На Київщині 44-річний чоловік розбещував 7-річну дитину

Працівники Києво-Святошинський відділ Поліціїї зібрали підтверджуючі докази злочинного умислу 44-річного чоловіка. Громадянин Росії, який вже мав проблеми із законом, упродовж року вчиняв розпусні дії відносно малолітньої доньки свого товариша. Про це повідомляє Поліція Київської області

Встановлено, що чоловік, проживаючи у місті Боярка, задовольняв свою статеву пристрасть у процесі видуманої ним гри з малолітньою дівчинкою. Усвідомлюючи характер своїх злочинних дій та пересвідчившись, що за його діями ніхто не спостерігає, періодично вчиняв розпусні дії, що мали фізичний характер.

Про вчинення розбещення дитини свідчать правдиві покази підозрюваного, скріншоти смс-листування в телефоні.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 156 (Розбещення неповнолітніх) Кримінального кодексу України. Чоловікові загрожує позбавлення волі на строк від п’яти до восьми років. Триває слідство.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
18:13На Хмельниччині 10-річний хлопчик загинув через вибух гранати
16:30У Чернігові жінка померла після косметологічної процедури
15:19У ліцеї Дніпра під час демонстрації боєприпасів стався вибух, поранені діти
20:0013 ударів сокирою: чоловік відрубав голову 5-річній дівчинці на Одещині
19:00Пригрозив груповим зґвалтуванням: судитимуть окупанта, який зробив страшне з 15-річною дівчинкою на Херсонщині

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО