На Київщині 80-річного чоловіка затримали за кермом викраденого Lexus (фото)

Незвичний злочин стався в селі Крехаїв Чернігівської області. З-під будівлі сільської ради викрали елітний Lexus. У скоєнні правопорушення підозрюють 80-річного місцевого мешканця. Зупинили його аж під Рожнами Броварського району Київської області, повідомили в пресслужбі поліції Чернігівщини.

Як стверджують слідчі, літній чоловік залишив замість легковика свій велосипед "Аіст".

За даними слідства, власник елітного авто на кілька хвилин залишив машину відкритою та із ключами всередині. У цей час повз проїжджав пенсіонер, який нібито вирішив покататися.

Дізнавшись про злочин, правоохоронці почали пошуки машини та вирахували напрям її руху. На допомогу патрулям прийшли також знайомі потерпілого.

Наздогнали авто копи та цивільні лише під Києвом. Коли ж Lexus зупинився, всі були шоковані, оскільки побачили за кермом літнього чоловіка.

Слідчі встановили, що пенсіонер раніше ніколи не мав проблем із законом. Тепер ймовірний порушник фігурує в справі про незаконне заволодіння транспортним засобом. Якщо його провину визнають в суді, пенсіонеру "світить" від 5 до 8 років ув'язнення.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
21:53На Київщині потяг збив на смерть зовсім молодого чоловіка, який сидів на колії
21:43У Сумах граната вибухнула в руках 11-річного хлопчика
21:26У Києві чоловік задушив знайомого кайданками
17:41У Радомишлі чоловік зарізав дружину та 9-річну доньку: соцслужби відмовились захищати жінку з 5 дітьми
18:00Усе почалося з розбитого дзеркала: на Харківщині катували та ґвалтували 14-річного сироту на відео

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО