​На Київщині банда під виглядом поліцейських викрала людину

На Київщині затримали небезпечну банду, яка напередодні викрала людину задля отримання від неї грошей.

У березні цього року до поліцейських звернувся місцевий житель і розповів, що бандити, погрожуючи зброєю, вивезли його у безлюдне місце. Там пограбували і примусили на відео обмовити себе у причетності до збуту наркотиків.

Потім зловмисники змусили чоловіка передати гроші, частину яких він взяв у родичів, побоюючись за своє життя.

Нападники видавали себе за працівників поліції, тому для документування їхньої діяльності були залученні працівники Департаменту внутрішньої безпеки.

Наразі встановлені усі п’ятеро фігурантів – це жителі Борисполя та Києва.

Під час проведення 12 одночасних обшуків виявлено та вилучено речові докази, транспортні засоби, які використовувались нападниками під час вчинення злочинів, холодну зброю, гроші наркотичні засоби.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
21:51На Київщині п'яний військовий розстріляв жінку та товариша по службі, ще одного тяжко поранив
21:39Дитина ледь не згоріла в пожежі, яку сама влаштувала на Вінниччині
19:00На Кіровоградщині 16-річну дівчинку намагалися зґвалтувати, а потім убили і скинули в колодязь
17:50На Чернігівщині третю добу шукають 17-річного випускника: підозрюють суїцид (відео)
17:00Спалахнув миттєво, наче сірник: на Закарпатті 8-річний хлопчик сильно обгорів під час спалювання сміття

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО