На Київщині дитина випала з вікна разом із собакою, виглядаючи маму

У Київській області дитина випала з вікна 18 поверху. Про це повідомляє Головне управління Національної поліції в Київській області

"Трагедія сталася вчора, близько 20.30 години, у м. Вишгород. Від отриманих тілесних ушкоджень 6-річна дівчинка померла. На даний час встановлюються всі причини та обставини трагедії.

Про нещасний випадок поліції повідомив черговий лікар бригади швидкої допомоги, який констатував смерть дитини. Попередньо встановлено, що дівчинка самостійно відкрила вікно та виглядала маму з роботи. Випала з вікна разом із своєю собакою.

Дошкільні навчальні заклади малолітня дитина не відвідувала. Вранці 39-річна жінка поїхала на роботу, залишивши донечку дома саму. Щогодини їй телефонувала",-йдеться у повідомленні.

Відомості про дану подію занесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
19:30Колишній учитель потрапив у ШІ-пастку для педофілів – спілкувався з "14-річною дівчинкою"
18:18У Хмельницькому водій вилетів на тротуар просто в пішоходів: загинула жінка, є поранені (відео)
17:49На Закарпатті ексвихователь інтернату намагався продати в Іспанію 11-місячну дитину (відео)
22:32На Одещині мати та співмешканець, які сховали тіло немовляти у морозилці, просять пом’якшити вирок
22:28На Вінниччині багатодітний батько зґвалтував 17-річну доньку

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО