На Київщині екс-начальника рибінспекції затримали за браконьєрство

У акваторії Дніпра в Переяслав-Хмельницькому районі 40-річний чоловік виловив сіткою понад 150 кілограмів риби. Його затримали поліцейські під час патрулювання на новому службовому катері. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Київської області

Своїми протиправними діями браконьєр завдав збитку державі на 14 тисяч гривень. Він намагався втекти від поліцейських на надувному човні. На місце події прибула слідчо-оперативна група Переяслав-Хмельницького відділу поліції, яка задокументувала злочинну діяльність чоловіка та вилучила рибу.

За даним фактом слідчі відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст. 249 (Незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом) Кримінального кодексу України. Досудове розслідування триває.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
08:37Мешканці київської багатоповерхівки залишилися без гарячої води та опалення через відмову «Ковальської» погодити договір нового ОСББ із «Нафтогазом»
13:37Хід українця Ігоря Самуненкова визнали найблискучішим на Titled Tuesday
12:40На Буковині батько кинувся рятувати двох синів, які тонули: тіла всіх трьох знайшли в Дністрі (фото)
20:00На Одещині біля річки у зашморгу знайшли 17-річну дівчину
19:07У Бучі ґвалтівник заліз до 8-річної дівчинки через вікно, розірвавши москітну сітку

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО