На Київщині мінували ринки та поліцію (фото)

У місті Васильків 11 липня невідомий повідомив про мінування місцевих ринків та відділу поліції. Про це повідомляє поліція області.

"На ринки одразу прибули наряди поліції. Правоохоронці евакуювали людей з ринків та працівників місцевого відділу поліції. Також обмежили доступ громадян до потенційно небезпечних прилеглих територій", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що працівники вибухотехнічної служби та кінологи провели ретельний огляд - жодних вибухових пристроїв, предметів та підозрілих осіб не виявили.

Водночас працівники поліції провели низку першочергових розшукових заходів і оперативно встановили особу мінера. Чоловіка напідпитку затримано в порядку ст.208 КПК України.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
19:00Подружжя пригостило вагітну жінку отруєною наркотиком лазаньєю, у неї стався викидень
18:00Це вже 7-ма дитина в сім’ї: на Львівщині матір довела 2-місячну доньку до бронхіта, пневмонії та дихальної недостатності
17:00У Таїровому знайшли мертвою 20-річну дівчину, юнака у тяжкому стані ушпиталили
09:42Дрон-пікнік у парку «Муромець»: військові роботи катали дітей та знайомили киян із технологіями ЗСУ
21:00Дівчині, яка пережила групове зґвалтування та спробу самогубства, провели евтаназію

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО