На Київщині молодик забив до смерті відвідувача місцевого кафе

Поліцію та швидку повідомили випадкові свідки, які в цей час так само відпочивали у кафе.

Лікарі швидкої медичної допомоги лише констатували смерть 34-річного чоловіка. Про це повідомляє Поліція Київської області

Виїхавши на місце події, працівники поліції з’ясували, що під час розпиття спиртних напоїв в одному з місцевих кафе, між двома чоловіками, які відпочивали в різних компаніях, виник словесний конфлікт на грунті ревнощів, який пізніше переріс у бійку. В процесі конфлікту підозрюваний наніс кілька ударів кулаком в голову покійному, від чого останній впав на землю і більше не зміг підвестися. З місця події лиходій намагався втекти.

Наразі зловмисник затриманий. Тіло померлого чоловіка перебуває на експертизі.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 121 (Умисне тяжке тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі строком від 7 до 10 років.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
19:00У Києві педофіл-гей напоїв горілкою до безпорадного стану двох підлітків і зґвалтував
18:21Людині відірвало голову, інша висить на паркані: у Києві авто влетіло в підземку і розчавило багато пішоходів (відео)
16:57У Дніпрі жінка викинулась з даху будинку і розбилась на смерть (фото)
21:51На Київщині п'яний військовий розстріляв жінку та товариша по службі, ще одного тяжко поранив
21:39Дитина ледь не згоріла в пожежі, яку сама влаштувала на Вінниччині

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО