На Київщині наркоторговець, намагаючись втекти, вдарив поліцейського (фото)

В смт Бородянка, працівники поліції виявили за кермом 34-річного місцевого жителя з явними ознаками наркотичного сп’яніння.

Під час з’ясування ситуації, водій раптово вдарив поліцейського дверцятами. У той час, коли порушник намагався втекти на автомобілі, працівник поліції схопився за кермо його автівки. В такому стані чолов’яга протягнув правоохоронця кілька сотень метрів, аж поки не в’їхав у паркан.

Під час поверхневого огляду у правопорушника поліцейські виявили порошкоподібну речовину білого кольору. Зі слів затриманого - амфетамін.

За вчинення кримінальних правопорушень чоловікові загрожує максимальне покарання у вигляді позбавлення волі на строк до трьох років. Суд обрав чолов’язі запобіжний захід у вигляді домашнього арешту. Досудове слідство триває.

Крім того поліцейські притягнули правопорушника до адмінвідповідальності за ст. 130 (Керування транспортними засобами або суднами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння) та за ст. 124 (Порушення правил дорожнього руху, що спричинило пошкодження транспортних засобів, вулиць, дорожніх споруд чи іншого майна) КУпАП.

Адмінматеріали направлені до суду для прийняття рішення.

Також чоловіка підозрюють у скоєнні злочинів, передбачених ст. 309 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту) Кримінального кодексу України.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
19:00Подружжя пригостило вагітну жінку отруєною наркотиком лазаньєю, у неї стався викидень
18:00Це вже 7-ма дитина в сім’ї: на Львівщині матір довела 2-місячну доньку до бронхіта, пневмонії та дихальної недостатності
17:00У Таїровому знайшли мертвою 20-річну дівчину, юнака у тяжкому стані ушпиталили
09:42Дрон-пікнік у парку «Муромець»: військові роботи катали дітей та знайомили киян із технологіями ЗСУ
21:00Дівчині, яка пережила групове зґвалтування та спробу самогубства, провели евтаназію

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО