На Київщині під час пожежі загинув чоловік

У вівторок 17 березня о 09:55 до оперативно-диспетчерської служби Фастівського району надійшло повідомлення про загорання дачного будинку. Про це повідомляє ДСНС.

На місце виклику терміново направлено рятувальників 57-ї Державного пожежно-рятувального підрозділу смт Борова, 30-ї ДПРЧ м. Фастів та МПО с. Мотовилівка.

По прибуттю на місце виклику встановлено, що полум’ям охоплено дачний будинок. На місці пожежі було виявлено тіло загиблого чоловіка.

Пожежу локалізовано о 11:18 та повністю ліквідовано об 11:46.

На пожежі працювало 7 чоловік особового складу та 3 одиниці техніки.

Причина пожежі встановлюється.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
08:37Мешканці київської багатоповерхівки залишилися без гарячої води та опалення через відмову «Ковальської» погодити договір нового ОСББ із «Нафтогазом»
13:37Хід українця Ігоря Самуненкова визнали найблискучішим на Titled Tuesday
12:40На Буковині батько кинувся рятувати двох синів, які тонули: тіла всіх трьох знайшли в Дністрі (фото)
20:00На Одещині біля річки у зашморгу знайшли 17-річну дівчину
19:07У Бучі ґвалтівник заліз до 8-річної дівчинки через вікно, розірвавши москітну сітку

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО