На Київщині підірвали магазин (фото)

26-10-16 09:18
УНН

У місті Березань Київської області невідомий підірвав магазин, у результаті чого постраждали двоє людей. Працівники поліції вже встановили особу підозрюваного у скоєнні цього злочину і затримали його, інформує відділ комунікації поліції Київської області.

"25 жовтня о 17:50 в місті Березань по вулиці Небесної Сотні в магазин "НАШ КРАЙ" зайшов невідомий і кинув за прилавок вибуховий предмет. У результаті вибуху в приміщенні магазину сталася пожежа. На місце події відразу прибули поліцейські, пожежники, медики та вибухотехніки. Правоохоронці евакуювали людей з магазину і сусідніх будинків. На щастя загиблих немає. Двом продавцям магазину, які постраждали в результаті вибуху, надали медичну допомогу", - йдеться в повідомленні.

У результаті оперативно-розшукових заходів недалеко від палаючого магазину поліцейські затримали підозрюваного в скоєнні злочину. Ним виявився 27-річний місцевий житель. Нетверезий чоловік поки що не зміг пояснити правоохоронцям свої злочинні дії. Зловмисника затримали.

За цим фактом порушено кримінальне провадження за ч. 4 ст. 296 (хуліганство) і 263 (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) Кримінального кодексу України.

Пожежу ліквідовано. На місці події працює слідчо-оперативна група поліції і експерти, які встановлюють походження вибухового пристрою і обставини трагедії.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
19:00На Полтавщині матір вчиняла сексуальне насильство над 6-річною донькою та виготовляла порно
15:40У Києві померла 8-річна дівчинка, якій неправильно встановили діагноз
15:10В Одесі 10-річна дівчинка провалилася під тротуарну плитку і впала в 4-метрову яму (фото)
19:00Зв’язані руки, а на голові – пакет: на Буковині свекор задушив 21-річну невістку і закопав тіло на городі
15:00В автотрощі з вантажівкою "Нової пошти" біля Львова загинули жінка та її 14-річний син (фото)

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО