На Київщині школярки отруїлися самогоном: продавця знайшли (фото)

У Білій Церкві Київської області до місцевої лікарні з гострим алкогольним отруєнням доправили двох школярів. Як виявилось, самогон неповнолітнім продав 27-річний місцевий житель.

Про це повідомили в пресслужбі поліції Київщини. Продаж алкоголю на території області на час воєнного стану заборонено.

"Днями до Білоцерківської лікарні з гострим алкогольним отруєнням потрапили 12-річна та 13-річна дитина. Згодом дільничні офіцери, спільно з ювенальними поліцейськими, встановили, що алкоголь неповнолітнім продав 27-річний мешканець регіону. У чоловіка виявили 24 літри самогону та мішки з цукром, які вилучили на потреби міської лікарні №4, військового госпіталю та ЗСУ", – йдеться в повідомленні.

У поліції нагадали, що незаконне виробництво алкоголю заборонено, як і реалізація подібної продукції.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
19:00Подружжя пригостило вагітну жінку отруєною наркотиком лазаньєю, у неї стався викидень
18:00Це вже 7-ма дитина в сім’ї: на Львівщині матір довела 2-місячну доньку до бронхіта, пневмонії та дихальної недостатності
17:00У Таїровому знайшли мертвою 20-річну дівчину, юнака у тяжкому стані ушпиталили
09:42Дрон-пікнік у парку «Муромець»: військові роботи катали дітей та знайомили киян із технологіями ЗСУ
21:00Дівчині, яка пережила групове зґвалтування та спробу самогубства, провели евтаназію

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО