На Київщині сталася смертельна ДТП: постраждали діти (фото)

У понеділок 29 червня на трасі Київ – Одеса поблизу села Сніжки під час ДТП загинула жінка. Також постраждали двоє дітей. Про це повідомляє патрульна поліція Київської області.

"Прибувши на місце події, інспектори побачили в кюветі понівечене авто марки Citroen C4 та автомобіль Renault з пошкодженими дверцятами, що знаходився на проїзній частині", - йдеться у повідомленні.

Внаслідок автопригоди водій та троє пасажирів Citroen, серед яких двоє дітей 12-ти та 15-ти років, отримали травми та були шпиталізовані до лікарні. Ще одна пасажирка цього ж авто від отриманих травм загинула на місці події.

Механізм та обставини будуть з'ясовувати слідчі.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
19:20На Тернопільщині 35-річний чоловік забив до смерті дружину​ на очах у дітей: 5 малолітніх дочок і синів осиротіли
18:04На Харківщині 12-річний виродок ґвалтував хлопчиків віком 10-12 років, одна з жертв – син загиблого військового
19:09У Рівному хвора на шизофренію жінка втекла зі швидкої допомоги
18:03Молода поліцейська на Харківщині через секс з топ-керівником та шантаж застрелилась, - соцмережі (фото)
17:00У Польщі багатоповерхівку протаранила повітряна куля, з неї випала жінка і розбилась об дах: відео моменту

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО