На Київщині суддя отримав 6 років за хабар

Суддю Броварського міськрайонного суду Київської області Вищий антикорупційний суд визнав винною в отриманні хабаря і засудив до шести років позбавлення волі. Про це повідомляє в четвер, 3 червня, прес-служба САП.

Суддя в 2017 році отримала тисячу євро неправомірної вигоди за ухвалення рішення про повернення вилученого майна в рамках справи про адміністративне правопорушення.

"За вироком суду для судді призначили покарання у вигляді шести років позбавлення волі з конфіскацією належного їй автомобіля і земельної ділянки та позбавленням права обіймати посади, пов'язані зі здійсненням правосуддя, строком на три роки", - йдеться в повідомленні.
Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
21:22Сварились через майно: киянин замовив вбивство тещі за $5 тисяч
20:11На Тернопільщині заживо згорів 6-річний хлопчик
20:00У соцмережі дівчина заявила, що її впродовж 5 років ґвалтували брати, а її сестру ще й вбили
19:02“Мамо, я чула, як вона гризе мою кістку”: у Дніпрі 13-річній дівчинці ампутували ногу через укуси бійцівського пса (відео)
19:20На Тернопільщині 35-річний чоловік забив до смерті дружину​ на очах у дітей: 5 малолітніх дочок і синів осиротіли

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО