На Київщині у під’їзді знайшли пораненого непритомного чоловіка

Поліцейські Київщини затримали чоловіка за нанесення ножового поранення родичу. Про це повідомляє пресслужба установи.

Про те, що у під’їзді будинку лежить непритомний чоловік до поліції повідомила жителька міста Славутич. На місце події одразу прибули наряд реагування патрульної поліції та слідчо-оперативна група місцевого відділу поліції.

Під час проведення першочергових заходів поліцейські оперативно встановили обставини вчинення злочину.

Як з’ясувалось, напередодні за місцем проживання 30-річний потерпілий вживав спиртні напої разом зі своїм братом. Між родичами виникла сварка, під час якої 36-річний чоловік наніс ножове поранення. Потерпілий вибіг у під’їзд та знепритомнів, де його згодом й виявила сусідка.

Працівники поліції затримали зловмисника у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. Наразі він перебуває в ізоляторі тимчасового тримання.

За даним фактом відкрите кримінальне провадження за ч.1 ст.121 (Умисне тяжке тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України.

За процесуальним керівництвом прокуратури затриманому повідомлено про підозру та направлено клопотання до суду про обрання запобіжного заходу.

За скоєне йому загрожує ув’язнення на строк від п'яти до восьми років.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
15:10В Одесі 10-річна дівчинка провалилася під тротуарну плитку і впала в 4-метрову яму (фото)
19:00Зв’язані руки, а на голові – пакет: на Буковині свекор задушив 21-річну невістку і закопав тіло на городі
15:00В автотрощі з вантажівкою "Нової пошти" біля Львова загинули жінка та її 14-річний син (фото)
11:00Виліз на перила, щось кричав і зірвався: у Львові в ТРЦ 20-річний юнак впав з 3 поверху (фото)
19:00Тіло 11-річного хлопчика, якого зарізали, знайшли у Шептицькому просто неба

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО