На Київщині у злодія знайшли небезпечну вибухівку, одну з найпотужніших у світі

28-11-19 12:05
СЕГОДНЯ

У селищі міського типу Володарка Київської області під час обшуку у підозрюваного у крадіжцправоохоронці знайшли гексоген. Про це повідомляє пресслужба Головного управління Національної поліції регіону.

"У вересні цього року невідомий з підсобного приміщення одного з жителів смт. Володарка викрав електроінструменти. Оперативники Володарського відділення поліції встановили, що до скоєння злочину причетний 29-річний місцевий житель", – йдеться у повідомленні.

Під час обшуків у зловмисника знайшли речовину світло-коричневого кольору і відправили її на експертизу, яка показала, що це – потужна вибухівка гексоген. Ця вибухова речовина належить до групи вибухових речовин підвищеної потужності, має високу питому енергію і швидкість детонації.

Відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
21:30У Києві чоловік зв’язав батька та на його очах задушив бабусю й "вирубів" матір, думаючи, що та мертва
21:16Вербувала українок: з Німеччини екстрадували учасницю схеми продажу немовлят
20:44Голівудського актора та його дружину жорстоко вбили і спалили в будинку: підозрюють їх сина-наркомана (відео)
20:11В одеській квартирі у морозилці знайшли 1-річного хлопчика: він помер від тяжких опіків
18:30Відома блогерка народила у квартирі в надувному басейні — новонароджений помер за годину (відео)

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО