На Київщині вантажівка зіткнулася з автобусом: є постраждалі (фото)

05-01-17 10:45
УНН

У Броварському районі на Київщині внаслідок зіткнення автомобіля “МАН” з рейсовим автобусом “БОГДАН” постраждало четверо пасажирів та водій автобуса. Про повідомили в прес-службі ДСНС України у Київській області.

До оперативно-диспетчерської служби Броварського району 4 січня надійшло повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду, яка сталася в селі Погреби.

Рятувальники встановили, що водій автомобіля “МАН” не впорався з керуванням та зіштовхнувся з рейсовим автобусом “БОГДАН”, який їхав за маршрутом Київ-Погреби.

Внаслідок ДТП постраждало четверо пасажирів та водій автобуса. Постраждалих направили до Броварської ЦРЛ для надання першої медичної допомоги.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
12:40На Буковині батько кинувся рятувати двох синів, які тонули: тіла всіх трьох знайшли в Дністрі (фото)
20:00На Одещині біля річки у зашморгу знайшли 17-річну дівчину
19:07У Бучі ґвалтівник заліз до 8-річної дівчинки через вікно, розірвавши москітну сітку
17:00У Кам'янському мати прикувала 7-річного сина до батареї: хлопчик провів на ланцюгу майже добу
18:53На Харківщині 19-річний хлопець​ ️зґвалтував 13-річну падчерку рідного дядька

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО