На Київщині за рік зникло майже 500 дітей - поліція

За поліцейською статистикою упродовж минулого року на території Київщини зникли майже півтисячі дітей. Про це повідомляє Головне управління Національної поліції в Київській області

"Це означає, що кожного дня домівку покидає одна-дві дитини. Цей показник збільшився вдвічі порівняно з 2016 роком.

Звичайно, поліція робить свою справу. Упродовж доби після реєстрації заяв про зникнення дітей правоохоронці розшукали 384 дитини. Робота з пошуку неповнолітніх прискорюється, зокрема, завдяки співпраці працівників Ювенальна превенція поліції Київської області з Всеукраїнською громадською організацією Служба розшуку дітей та небайдужими громадянами. У разі отримання повідомлення про зникнення неповнолітнього до пошуків залучається весь особовий склад поліції. За необхідності можуть приєднуватися кінологічна служба, водна поліція та працівники державної служби з питань надзвичайних ситуацій.

Наразі в розшуку як безвісти зниклі на території Київській області перебувають 3 дітей.

За кожним фактом залишення дитиною місця проживання працівники ювенальної превенції встановлюють причини, які спонукали до таких вчинків. Проводиться профілактична робота як з дітьми, так і з батькам. У разі необхідності застосовуються інші заходи впливу",-йдеться у повідомленні

Найчастіше причинами, які змушують дітей залишати домівку є схильність підлітків до бродяжництва і прагнення до дорослого самостійного життя, соціально-побутові проблеми та конфлікти, що виникають у сім’ях.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
23:59На Сумщині дідусь упродовж 5 років ґвалтував малолітню онуку: вперше це сталось, коли їй було 9 років
14:37Маска, каска, ніж: 9-класник, який напав з ножем на школу у Києві, працював на ФСБ (фото, відео)
19:00На Вінниччині вітчим зґвалтував 13-річну дівчинку, поки її матір була на пологах у лікарні
15:25За руку та ногу: у дитбудинку на Кіровоградщині дівчинку з синдром Дауна прикували ланцюгами до ліжка (фото)
23:30Українські акробати зірвалися з висоти під час шоу в Німеччині

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО