На Кіровоградщини матір, яка вбила 12-річну доньку, визнали неосудною

13-02-19 14:37
УНН

Сьогодні, 13 лютого 2019 року у Кіровському районному суді відбулося фінальне судове засідання у справі 36-річної кропивничанки, яка підозрювалась у вбивстві своєї 12-річної дочки. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Кіровоградської області

"Суд прийняв до уваги доводи сторони обвинувачення та задовольнив клопотання прокуратури про застосування щодо жінки примусових заходів медичного характеру(п.2, п.4 ч. 2 ст. 115 КК України – умисне убивство)", - йдеться у повідомленні.

Судові слухання у справі тривали понад 9 місяців. Дослідивши всі обставини суд дослухався до доводів прокуратури щодо наявності достатньої кількості доказів по справі та ухвалив рішення про застосування до жінки примусових заходів медичного характеру у виді госпіталізації до психіатричного закладу із суворим наглядом.

Наразі рішення суду законної сили не набрало і може бути оскаржено в апеляційній інстанції протягом 30 днів.

До набрання ухвали законної сили жінка продовжуватиме перебувати в стінах Кіровоградської психіатричної лікарні.

Нагадаємо, обвинувачену у вбивстві власної доньки кропивничанку Олену Добродій визнали неосудною.

Як повідомляв УНН, 12 грудня біля Кропивницького виявили тіло 12-річної дівчинки, яка 8 грудня пішла у школу і не повернулася.

З'ясувалося, що батько пішов на роботу та по дорозі відвів до дитсадка молодшу дитину. Старша донька була з мамою. Дівчинка просилася залишитися вдома та не йти до школи, а мати навпаки наполягала, щоб та все ж таки пішла. Ймовірно, в приступі люті жінка вбила дитину, а потім вивезла її труп та залишила на пустирі

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
23:00Від спеки померла 2-річна дівчинка: батько забув її в авто і пішов на роботу
22:27Розбещували з 2 років: у Полтаві батьки знімали порно з дочкою, це тривало роками
22:16"Не розрахувався за солодощі": у Вінниці після конфлікту в магазині з 11-го поверху викинулась 11-річна дитина
19:30Колишній учитель потрапив у ШІ-пастку для педофілів – спілкувався з "14-річною дівчинкою"
18:18У Хмельницькому водій вилетів на тротуар просто в пішоходів: загинула жінка, є поранені (відео)

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО