На Кіровоградщині планували вбити співробітницю Академії СБУ (фото)

У Кіровоградській області правоохоронці викрили та попередили замовне вбивство співробітниці Національної академії Служби безпеки України. Про це повідомили у пресцентрі СБУ.

За даними спецслужби, житель одного з міст Кіровоградщини здійснює пошук кілера для вбивства колишньої дружини, співробітниці Академії Служби. З жінкою у замовника тривають судові суперечки щодо визначення місця проживання спільної дитини та виплати аліментів.

Правоохоронці здійснили у Києві імітацію зникнення та обстановки вбивства жертви, після чого повідомили замовника про його виконання. Життя дружини він оцінив в одну тисячу доларів США. Для реалізації злочинного задуму організатор вбивства ретельно готувався та здійснював заходи конспірації. Для спілкування з виконавцем він використовував спеціально придбані засоби зв’язку, кошти перераховував через банківські платіжні системи.

Співробітники СБ України затримали колишнього чоловіка одразу після перерахування "кілеру" останньої суми коштів за виконану роботу в одному із райцентрів Кіровоградщини.

У межах розпочатого кримінального провадження вирішується питання щодо оголошення повідомлення про підозру у вчиненні злочину, передбаченого п. 11 ч. 2 ст. 115 (вбивство на замовлення) Кримінального кодексу України. Тривають невідкладні слідчі дії.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
19:0018-річна матір напилася енергетиків і вбила свого 7-місячного сина на Прикарпатті (фото)
17:37У Києві чоловік ледь не вбив рідну сестру
15:43Убивство та розчленування: поліція розкрила подробиці у справі про зникнення українця на Балі
21:00Вирив тунель і грав у ньому: кучугура снігу стала домовиною для 11-річного хлопчика (відео)
20:30Викрили дитячу катувальню у Дніпрі: приковували на ланцюг, змушували імітувати тварин, кидали їжу на землю

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО