На Кіровоградщини розслідують ДТП із загиблою і чотирма постраждалими

11-05-19 17:47
УНН

На автомобільній дорозі “Стрий-Тернопіль-Кропивницький-Знам’янка”, 6 травня, на території Кіровоградського району сталася ДТП в якій одна людина загинула, чотири постраждали. Нині правоохоронці з’ясовують обставини пригоди. Про це йдеться в матеріалах Єдиного державного реєстру судових рішень

Водій 1961 року народження, керуючи автомобілем “ГАЗ-2410”, під час обгону здійснив виїзд на смугу зустрічного руху, де допустив зіткнення з автомобілем “ВАЗ-2106”.

"ВАЗом" керував водій 1976 р.н., він рухався в зустрічному напрямку.

У результаті ДТП пасажирка автомобіля “ВАЗ-2106” загинула на місці ДТП, водія автомобіля “ВАЗ-2106” та три пасажири автомобіля “ГАЗ-2410” доставили до обласної лікарні для надання медичної допомоги.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
19:00Подружжя пригостило вагітну жінку отруєною наркотиком лазаньєю, у неї стався викидень
18:00Це вже 7-ма дитина в сім’ї: на Львівщині матір довела 2-місячну доньку до бронхіта, пневмонії та дихальної недостатності
17:00У Таїровому знайшли мертвою 20-річну дівчину, юнака у тяжкому стані ушпиталили
09:42Дрон-пікнік у парку «Муромець»: військові роботи катали дітей та знайомили киян із технологіями ЗСУ
21:00Дівчині, яка пережила групове зґвалтування та спробу самогубства, провели евтаназію

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО