На Луганському напрямку бойовики застосували артилерію

Минулої доби, 20 червня, російсько-окупаційні війська 30 разів порушили режим припинення вогню, з них 6 разів застосовували артилерію та міномети. Про це повідомляє прес-центр операції Об’єднаних сил

На Луганському напрямку противник вдався до провокацій в районах населених пунктів Новотошківське та Золоте, де відкривав вогонь по наших позиціях з артилерії та стрілецької зброї. Підрозділи Об'єднаних сил давали адекватну відповідь.

На Донецькому та Маріупільському напрямках відзначачається активізація противника в районах населених пунктів Авдіївка, Мар’їнка, Павлопіль, Водяне, Широкине. З настанням темної пори доби, ворог здійснював провокаційні обстріли переважно зі стрілецької зброї та автоматичних гранатометів. За необхідності, підрозділи Об'єднаних сил вогнем у відповідь придушували вогневі точки противника, змушуючи його припинити вогонь.

Під час бойових дій минулої доби зазнали поранень три наших військовослужбовця.

Втрати противника уточнюються, втрат серед наших військ немає.

Докладніше про події в районі проведення операції буде поінформовано під час щоденного брифінгу представника об’єднаних сил.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
08:37Мешканці київської багатоповерхівки залишилися без гарячої води та опалення через відмову «Ковальської» погодити договір нового ОСББ із «Нафтогазом»
13:37Хід українця Ігоря Самуненкова визнали найблискучішим на Titled Tuesday
12:40На Буковині батько кинувся рятувати двох синів, які тонули: тіла всіх трьох знайшли в Дністрі (фото)
20:00На Одещині біля річки у зашморгу знайшли 17-річну дівчину
19:07У Бучі ґвалтівник заліз до 8-річної дівчинки через вікно, розірвавши москітну сітку

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО