На Львівщині неповнолітній водій протаранив маршрутку (фото)

У Львівській області 17-річний хлопець на BMW в'їхав у маршрутку з пасажирами, внаслідок чого травмувалося двоє людей. Про це повідомляє місцева поліція.

Аварія сталася 29 грудня о 18.45 на вулиці Львівській у Червонограді.

За попередніми даними, місцевий житель, 17-річний водій BMW, не впоравшись з керуванням, виїхав на зустрічну смугу та зіткнувся з автобусом БАЗ. За кермом громадського транспорту був 43-річний житель Сокаля.

Внаслідок ДТП неповнолітній водій BMW, який ніколи не отримував водійського посвідчення, та пасажирка автобуса, 41-річна місцева жителька, дістали тілесні ушкодження. Їх доправили до лікарні.

Відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 286 (порушення правил безпеки дорожнього руху) Кримінального кодексу України.

Максимальне покарання — до трьох років обмеження волі з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
20:00Побив, задушив і вчинив наругу над тілом: у Львові чоловік дико розправився із коханкою
18:00У Сумах після кесаревого розтину померла 27-річна породілля
15:28У центрі Львова підліток на електросамокаті збив дворічну дівчинку, у неї травми голови (відео)
20:20У Луцьку мама продала свого сина за $25 000 (відео)
20:10У столиці 22-річний хлопець прикинувся підлітком і на прогулянці зґвалтував 11-річну дівчинку

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО