На Львівщині судитимуть чиновника райдержадміністрації

У Львівській області судитимуть чиновника райдержадміністрації, який незаконно преміював свого сина. Про це повідомили в прес-службі прокуратури Львівської області.

Встановлено, що вказаний посадовець, всупереч законодавству, не повідомив свого керівника про наявність у нього конфлікту інтересів, і надав премію і матеріальну допомогу на загальну суму понад 3 700 грн працівнику відділу, який є його сином.

Яворівським відділом Городоцької місцевої прокуратури складено протокол про вчинення адміністративного правопорушення, пов'язаного з корупцією, передбаченого ч.1 та ч.2 ст.172-7 КУпАП, стосовно начальника одного з відділів Яворівської райдержадміністрації.

Протокол про вчинення такого правопорушення прокуратурою направлено до Яворівський районний суд Львівської області.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
22:28Троє ґвалтівників 14-річної дівчинки на Закарпатті - брати Гафинці й Траньович - захищаються в апеляції вдруге
21:47На Рівненщині потонув 3-річний хлопчик, його 5-річного брата досі шукають
16:44Еволюція українського спорту: як Григорій Козловський та Олександр Свіщов формують покоління переможців
21:00У Києві підлітки зґвалтували кішку фалоімітатором, зняли це на відео та видали в мережу
20:09На Черкащині мстивий чоловік підпалив будинок та два авто колишньої дружини (фото)

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО