На Львівщині судитимуть водія, який скоїв ДТП з шістьма загиблими

Трагічна ДТП трапилась цьогоріч, 23 травня, на трасі Київ-Чоп, у с.Вербляни Буського району. Про це інформує прес-служба прокуратури Львівської області.

Підозрюваний, який керував мікроавтобусам «Mercedes-Benz», не дотримався безпечної дистанції до автомобіля «Mercedes-Benz Actros 2641» з напівпричепом «Scmitz» та допустив наїзд.

Внаслідок дорожньо-транспортної пригоди шестеро пасажирів мікроавтобуса від отриманих травм померли на місці події, ще двоє – отримали тяжкі та середньої тяжкості тілесні ушкодження.

Під час досудового розслідування Галицьким районним судом м. Львова винуватцю обрано міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою без альтернативи внесення застави.

Обвинувальний акт у кримінальному провадженні скеровано до Буського районного суду Львівської області для розгляду по суті.

Довідково: санкція вказаної статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі строком до 10 років із трирічним позбавленням права керувати транспортними засобами.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
17:52В Ірпені чоловік побив жінку до смерті
21:59У Києві біля метро чоловік послизнувся на ожеледиці і помер: з розбитої голови витікло багато крові (фото)
21:35У Запоріжжі матір викинула доньку з 9 поверху квартири, а потім викинулась сама
17:00У Києві чоловік задушив дружину голими руками (відео)
15:21У Запоріжжі 22-річна жінка продала одномісячне немовля за гроші та оплату оренди квартири

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО