На Львівщині за дозвіл на будівництво вимагали $54 тисячі

Оперативники Управління захисту економіки у Львівській області, слідчі поліції за процесуального керівництва Львівської місцевої прокуратури №3 затримали двох осіб під час отримання хабара. Наразі їм повідомлено про підозру. Про це повідомляє Департамент захисту економіки Національної поліції України

Керівник проектної організації та юрист побудували схему отримання хабарів у процесі погодження дозвільної документації з будівництва житла.

За погодження містобудівних умов та обмежень щодо проектування і будівництва двох багатоквартирних дев’яти поверхових житлових будинків зловмисники зажадали 54 тисячі доларів США хабара.

17 лютого працівники обласного управління захисту економіки Нацполіції, Франківського відділу поліції за процесуального керівництва Львівської місцевої прокуратури №3 затримали зловмисників в одному з місцевих ресторанів. Правоохоронці вилучили одержані ними кошти, частина з яких призначалася посадовцям органу місцевого самоврядування.

Наразі обом затриманим повідомлено про підозру за ст. 369-2 (Зловживання впливом) Кримінального кодексу України.

Сьогодні, 19 лютого, в суді розглядатиметься клопотання стосовно обрання фігурантам справи міри запобіжного заходу.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
14:37Маска, каска, ніж: 9-класник, який напав з ножем на школу у Києві, працював на ФСБ (фото, відео)
19:00На Вінниччині вітчим зґвалтував 13-річну дівчинку, поки її матір була на пологах у лікарні
15:25За руку та ногу: у дитбудинку на Кіровоградщині дівчинку з синдром Дауна прикували ланцюгами до ліжка (фото)
23:30Українські акробати зірвалися з висоти під час шоу в Німеччині
23:22У Харківському районі легковик зіткнувся з автобусом: 18 поранених (фото)

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО