На Мальті затримали підозрюваних у резонансному вбивстві журналістки

04-12-17 14:58
Апостроф

На Мальті 4 грудня поліція затримала 10 підозрюваних у вбивстві відомої журналістки Дафни Каруани Галіції.

Про це повідомив прем'єр-міністр Мальти Джозеф Мускат, передає Times of Malta.

Всі підозрювані є громадянами Мальти, більшість раніше вже порушувала закон. Мускат не повідомив інших подробиць, пояснивши, що спецоперація поки не завершена.

Відзначається, що за законом у поліції є 48 годин щоб пред'явити звинувачення або відпустити затриманих.

14 жовтня машина журналістки Дафни Каруани Галіції була підірвана біля її будинку, свідком чого став її син. Останнє її розслідування стосувалося самого Муската, якого вона звинувачувала у відмиванні грошей і продажу паспортів.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
19:00Подружжя пригостило вагітну жінку отруєною наркотиком лазаньєю, у неї стався викидень
18:00Це вже 7-ма дитина в сім’ї: на Львівщині матір довела 2-місячну доньку до бронхіта, пневмонії та дихальної недостатності
17:00У Таїровому знайшли мертвою 20-річну дівчину, юнака у тяжкому стані ушпиталили
09:42Дрон-пікнік у парку «Муромець»: військові роботи катали дітей та знайомили киян із технологіями ЗСУ
21:00Дівчині, яка пережила групове зґвалтування та спробу самогубства, провели евтаназію

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО