На Миколаївщині морем винесло людські черепи (відео)

На береги Кінбурнської коси на Миколаївщині штормовим вітром винесло людські останки – кістки і черепи.

Моторошні кадри з місця з'явилися на сторінці "Очаківського порталу" в Facebook.

Як пояснили вчені та краєзнавці, швидше за все, кістки і черепи принесло з розмитого військового цвинтаря, створеного ще в 1855-56 роках, за часів Кримської війни. Це останки, ймовірно, солдатів французьких військ, які масово гинули від поранень, холоду, голоду і хвороб.

Вчені нагадали також, що під час бойових дій у французькому таборі спалахнула епідемія тифу і тоді було закладено цвинтар, в тому числі з братськими могилами.

Дані в архівах свідчать, що в цьому місці поховали громадян Італії і Франції, що підтвердилося їх особистими речами. При цьому, кістки лежали не хаотично, а рядами, подібно до могил на цвинтарі.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
20:20У Луцьку мама продала свого сина за $25 000 (відео)
20:10У столиці 22-річний хлопець прикинувся підлітком і на прогулянці зґвалтував 11-річну дівчинку
19:07У Києві племінник жорстоко вбив дядька: чоловіку завдали 26 ударів ножем, обрізали ніс та губу
23:05Стрілянину в школі на Закарпатті розслідують як теракт: підліток виконував вказівки з месенджера (відео)
22:55Затримали зятя на Харківщині, який задушив і півтора року ховав труп тещі (фото)

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО