​На Миколаївщині отруїлися семеро дітей

На Миколаївщині розслідують отруєння 7 вихованців Бузького дошкільного навчального закладу. Про це повідомляє відділ комунікації ГУНП у Миколаївській області.

"10 лютого до поліції надійшло повідомлення про те, що на минулому тижні до лікарні доставлені вихованці Бузького дошкільного навчального закладу з ознаками отруєння. Попередньо відомо, що серед постраждалих семеро дітей віком до 15 років, четверо були госпіталізовані, ще трьом дітям медики призначили амбулаторне лікування", - сказано у повідомленні.

Вознесенським відділом поліції вирішується питання щодо внесення до ЄРДР кримінального провадження за ч. 1 ст. 325 ККУ "Порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним захворюванням та масовим отруєнням", що карається штрафом до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до 3 років.

Наразі поліцейські з’ясовують обставини та причини отруєння дітей. Фахівці проводяться санітарно-епідеміологічні, лабораторні обстеження та дослідження. Після отримання результатів експертиз прийматимуться подальші процесуальні рішення.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
21:00На Київщині чоловік у лісі зґвалтував 17-річну дівчину в кайданках, а потім добивав її ножем у спину та в груди
19:00Вербував онлайн: педофіл з Буковини змушував дівчат віком 8-10 років створювати порно
18:21На Полтавщині батько жорстоко відгамселив 10-річного сина до непритомності, бо той без дозволу зʼїв цукерки
21:00Вагітна в 11: на Полтавщині 12-річна дівчинка народила дитину від 35-річного ґвалтівника
19:55Це мало статися рано чи пізно: на Вінниччині батьки закопали мертве 2-місячне немовля біля сміттєзвалища

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО