На Миколаївщині вантажівка розірвала легковик: поліція розшукує свідків ДТП

У Миколаївській області сталася жахлива ДТП за участю вантажівки DAF і ВАЗа, в якому постраждав водій легковика. Про це повідомляє сайт Нацполіції в Миколаївській області.

"7 січня близько 14:10 на автодорозі Н-24" Благовіщенське – Миколаїв "у смт Нова Одеса, на перехресті вулиць Центральної і Шкільної, сталася дорожньо-транспортна пригода за участю легкового автомобіля ВАЗ та вантажівки DAF", – йдеться в повідомленні Нацполіції.

Зокрема, поліцією було встановлено, що "23-річний водій легковика, здійснюючи рух у напрямку міста Миколаєва, не впорався з керуванням та допустив виїзд на зустрічну смугу руху, де зіткнувся з вантажним автомобілем DAF під керуванням 50-річного жителя Херсона, який рухався в протилежну сторону ".

Внаслідок ДТП водій легковика з тілесними ушкодженнями доставлений до медичного закладу. Поліція розшукує свідків ДТП.

За даним фактом розпочато кримінальне провадження за ознаками ч. 1 ст. 286 КК України "Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами". Санкція статті передбачає покарання у вигляді штрафу від двохсот до п'ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеження волі на строк до трьох років.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
19:00Подружжя пригостило вагітну жінку отруєною наркотиком лазаньєю, у неї стався викидень
18:00Це вже 7-ма дитина в сім’ї: на Львівщині матір довела 2-місячну доньку до бронхіта, пневмонії та дихальної недостатності
17:00У Таїровому знайшли мертвою 20-річну дівчину, юнака у тяжкому стані ушпиталили
09:42Дрон-пікнік у парку «Муромець»: військові роботи катали дітей та знайомили киян із технологіями ЗСУ
21:00Дівчині, яка пережила групове зґвалтування та спробу самогубства, провели евтаназію

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО