На Миколаївщині зафіксовано випадок сказу

У Миколаївській області у 31-річного чоловіка виявили сказ.

Про це повідомляє прес-служба Центру громадського здоров'я.

Як передає ЦГЗ, 11 січня 2020 року хворого госпіталізували з діагнозом "сказ, маніфестна форма" важкої форми перебігу. В даний час у хворого спостерігається гідро- і аерофобії.

Чоловіка вкусила безпритульна собака в серпні 2019 року, після чого він звернувся за допомогою, однак від профілактичних щеплень відмовився.

ЦОЗ інформує, що обов'язковій вакцинації підлягають пацієнти, яких покусали скажені або з підозрою на сказ тварини навіть при найменших пошкодженнях шкіри або будь-які дикі тварини (навіть без підозри на сказ), а також пацієнти, подряпані тваринами з підозрою на сказ або при забризкування подряпин слиною таких тварин.

Інкубаційний період сказу у людини зазвичай триває від одного до трьох місяців, але також може варіюватися від одного тижня до року.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
23:31Душив та утримував у квартирі: на Дніпропетровщині чоловік катував вагітну 16-річну співмешканку
18:00Била ногами по голові і плювала в обличчя: на Миколаївщині дівчинка влаштувала тортури однолітці
15:55У Тернополі чоловік застрелився у вбиральні ТЦК
19:00Поки всі спали: на Київщині чоловік зґвалтував 6-річну доньку свого друга
17:00На Чернігівщині 32-річна матір за гроші підкладала малу доньку під чоловіків, а ті її ґвалтували

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО