На Одещині 23-річний молодик зґвалтував підлітка (відео)

На Одещині правоохоронці обґрунтовано підозрюють 23-річного молодика у зґвалтуванні дитини. Про це повідомляє поліція області.

Про подію правоохоронців повідомила мати 12-річного хлопчика. Зі слів підлітка, на пасовищі, де зловмисник – його знайомий односелець – випасав худобу, він кілька разів вдарив малого, а тоді задовольнив свої статеві потреби. Аби потерпілий нікому не розповів, що з ним вчинили, молодик пригрозив йому фізичною розправою і відпустив.

В ході розшукових заходів оперативники за лічені години встановили місце знаходження правопорушника, який вже має за плечима судимість за майнові злочини. Вини своєї він заперечувати не став.

Зараз за даним фактом триває досудове розслідування. В його рамках призначено низку експертиз. За зґвалтування дитини, яка не досягла чотирнадцяти років, підозрюваному загрожує покарання у вигляді позбавлення волі від 10 до 15 років.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
18:42На Львівщині чоловік застрелив двох своїх дітей і наклав на себе руки: з’явилось фото хлопчика та дівчинки
18:16У Північній Кароліні застрелили 21-річну українську біженку
17:07На Київщині "реабілітаційний центр" тримав у рабстві 58 людей (відео)
18:00Встигла надіслати мамі геолокацію: у Мукачеві чоловік намагався зґвалтувати дівчинку-підлітка
14:00Дві доби на колінах без їжі: на Полтавщині жінка катувала і била до синців молодших сестер - 13 та 16 років

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО