На Одещині чоловік експлуатував 11-річну дитину

В одному з сіл Окнянського району Одеської області місцевий підприємець для виконання чорнових фізичних робіт найняв 11-річного хлопчика за 100 гривень в день, які дитина так і не отримала. Чоловік постане перед судом. Про це повідомляє Нацполіція Одеської області.

"Місцевий підприємець домовився з 44-річним підозрюваним, що за 1 200 гривень той виконає на свинофермі ряд грубих фізичних робіт. Полегшити собі життя і прискорити виконання завдання різноробочий вирішив незаконним шляхом - без відома батьків він найняв собі в помічники 11-річного хлопчика, якому пообіцяв платити за кожен день роботи по 100 гривень", - йдеться в повідомленні.

Правопорушник залучив підлітка до перенесення важкого каміння з одного приміщення комплексу до іншого, незважаючи на невідповідність фізичного розвитку дитини. Пропрацювавши в таких умовах два дні, підліток обіцяних коштів так і не отримав.

За даним фактом слідчими Окнянського відділення поліції було розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 150 (експлуатація дітей) КК України. На даний момент матеріали справи направлені в суд, який і вирішить подальшу долю чоловіка. "Згідно із законодавством, подібні дії караються арештом на строк до шести місяців або обмеженням волі на строк до трьох років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років", - відзначили в поліції.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
20:00Побив, задушив і вчинив наругу над тілом: у Львові чоловік дико розправився із коханкою
18:00У Сумах після кесаревого розтину померла 27-річна породілля
15:28У центрі Львова підліток на електросамокаті збив дворічну дівчинку, у неї травми голови (відео)
20:20У Луцьку мама продала свого сина за $25 000 (відео)
20:10У столиці 22-річний хлопець прикинувся підлітком і на прогулянці зґвалтував 11-річну дівчинку

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО