На Одещині горів склад із зерном (фото)

В Одеської області у неділю, 15 серпня, сталася пожежа на складах із зерном.

Про це повідомила Державна служба з надзвичайних ситуацій.

Зазначається, що завдяки оперативності одеських рятувальників було врятовано 30 тис. тонн зерна.

"15 серпня о 18:16 надійшло повідомлення про загорання складу ТОВ «ТІС-міндобрива». По прибуттю на місце події, встановлено, що сталось загорання покрівлі окремо розташованої складської будівлі розмірами 180х50х15м. О 19:30 пожежа ліквідована на площі 1000 кв. м", - йдеться у повідомленні ДСНС.

Загиблих та постраждалих немає. Причина пожежі та збиток - встановлюються.

До ліквідації пожежі від ДСНС залучались 18 одиниць техніки та 69 рятувальників, від Місцевої пожежної команди "Візирка" - 1 одиниця техніки та 3 працівника, від Добровільної пожежної команди ТОВ "ТІС" - 3 одиниці техніки та 9 осіб.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
21:22Сварились через майно: киянин замовив вбивство тещі за $5 тисяч
20:11На Тернопільщині заживо згорів 6-річний хлопчик
20:00У соцмережі дівчина заявила, що її впродовж 5 років ґвалтували брати, а її сестру ще й вбили
19:02“Мамо, я чула, як вона гризе мою кістку”: у Дніпрі 13-річній дівчинці ампутували ногу через укуси бійцівського пса (відео)
19:20На Тернопільщині 35-річний чоловік забив до смерті дружину​ на очах у дітей: 5 малолітніх дочок і синів осиротіли

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО