На Одещині на хабарі погорів начальник райвідділу ДМС

Слідчі прокуратури Одещини спільно зі співробітниками Управління СБУ в області 28 квітня викрили начальника одного з райвідділів ДМС України в області під час отримання неправомірної вигоди. Про це повідомили в прес-службі прокуратури Одеської області.

Так, посадовець вимагав 3 тис. дол. неправомірної вигоди від іноземця за прискорення проведення перевірки для отримання громадянства України. Першу частину у сумі 1 тис. дол. він отримав раніше, а під час передачі останнього траншу правоохоронці затримали керівника відділу «на гарячому».

Досудове розслідування у кримінальному провадженні за ч.3 ст.368 КК України триває.

Наразі вказана особа затримана, вирішується питання про оголошення про підозру, відсторонення від посади та обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
20:00Побив, задушив і вчинив наругу над тілом: у Львові чоловік дико розправився із коханкою
18:00У Сумах після кесаревого розтину померла 27-річна породілля
15:28У центрі Львова підліток на електросамокаті збив дворічну дівчинку, у неї травми голови (відео)
20:20У Луцьку мама продала свого сина за $25 000 (відео)
20:10У столиці 22-річний хлопець прикинувся підлітком і на прогулянці зґвалтував 11-річну дівчинку

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО