На Одещині на ворота приватного будинку повісили гранату

Мешканець одного з сіл Кілійського району знайшов на воротах поблизу свого будинку бойову гранату. Про це повідомляє Нацполіція

На щастя, чоловік перед тим, як відкрити хвіртку, побачив вибухонебезпечний пристрій і викликав поліцію.

На місце події прибули слідчо-оперативна група територіального відділу поліції і вибухотехніки ГУ НП.

Знайдений боєприпас виявився бойовою гранатою Ф-1.

Поки не вдалося встановити особу, яка підвісила гранату, поліція веде слідство. Відкрито кримінальну справу за частиною хуліганство.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
19:00На Вінниччині вітчим зґвалтував 13-річну дівчинку, поки її матір була на пологах у лікарні
15:25За руку та ногу: у дитбудинку на Кіровоградщині дівчинку з синдром Дауна прикували ланцюгами до ліжка (фото)
23:30Українські акробати зірвалися з висоти під час шоу в Німеччині
23:22У Харківському районі легковик зіткнувся з автобусом: 18 поранених (фото)
14:29На нозі майже не було плоті та виднілася кістка: у Кривому Розі знайшли рештки зниклої жінки у шафі в очереті (фото)

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО